Účastníci turnaje:


Turnaj podpořili:

napis-na-handicap.gif, 9,4kB
Jsou lidé, kteří mají handicap 55. Máte nižší?
Pomozte nám snížit jejich.
Neděle
27.4.2014
Golf Resort Cihelny
Karlovy Vary

Era golfový turnaj pro Centrum Paraple, který se uskutečnil v neděli 27.dubna 2014 v Golf Resortu Cihelny u Karlových Varů, vynesl sumu 321 000 Kč.

Děkujeme všem firmám a partnerům, kteří si zakoupili flighty a přispěli tak na dobrou věc. Výtěžek bude věnován na podporu služeb Centra Paraple v roce 2014. „Z předešlých pěti ročníků golfového turnaje se pro Centrum Paraple podařilo získat téměř 3 miliony korun, které byly použity na financování služeb pro naše klienty po poškození míchy. I letošní výtěžek použijeme na sociálně rehabilitační pobyty, zejména na financování asistenční a ošetřovatelské péče, která je nedílnou součástí těchto pobytů,“ řekla Štěpánka Antošová, ředitelka Centra Paraple.


Generální partner: Era

Hlavní partner: Golf Resort Cihelny

Partneři akce: DB Schenker, Era, Event Arena s.r.o., FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny, a.s., Generali Pojišťovna a.s., KLEMENT a.s., Secar Bohemia, a.s. - poskytovatel služby SHERLOG

Ostatní podpora: Catler, Crocodille ČR, spol. s r.o., ChilLiLa, Janoš – Pardubický perník, Karlovarská Korunní s.r.o., Kaufland, Lipton, Moët Hennessy Czech Republic s.r.o., Nike, Plzeňský Prazdroj, a.s., Restaurace Stará myslivna Konopiště, Vinné sklepy Lechovice, Yves Rocher spol. s r.o.

Mediální podpora: Golf Digest, Glanc, Prague Leaders Magazine, Lobby Česká republika, Xantypa


Era golfový turnaj pro Centrum Paraple se hrál bez úpravy handicapu systémem Texas Scramble. Zúčastnilo se ho celkem 68 hráčů. Vedle Marka Ebena turnaj svou účastí podpořily i další osobnosti z oblasti kultury, médií a sportu, např. Jiří Bartoška, herec a prezident Karlovarského filmového festivalu, Kateřina Nekolná, sportovní moderátorka České televize a Tomáš Kraus, mistr světa ve skikrosu.

Centum Paraple děkuje všem, kteří mu pomáhají.

Přijďte si příští rok také zahrát a podpořte svou účastí Centrum Paraple.
Staňte se partnerem golfového turnaje 2015.

Fotogalerie