Účastníci turnaje:


Turnaj podpořily:

napis-na-handicap.gif, 9,4kB
Jsou lidé, kteří mají handicap 55. Máte nižší?
Pomozte nám snížit jejich.
Neděle
15.4.2012
Golf Resort
Kunětická hora

Začátek golfové sezóny patří Centru Paraple

Kunětická hora, 15. dubna 2012 – „KLEMENT golfový turnaj pro Centrum Paraple“, který podpořila řada firem a významných kulturních a sportovních osobností, vynesl za jarního deště na činnost Centra Paraple celkem 527 340 korun.

Výtěžek z turnaje bude využit na zajištění komplexních služeb poskytovaných vozíčkářům.

Golf pro Paraple si za velkorysé podpory Golf Resortu Kunětická hora společně s patronem turnaje Markem Ebenem zahráli i Jiří Bartoška s výkonným ředitelem Karlovarského filmového festivalu Kryštof Mucha, mistr světa ve skikrosu Tomáš Kraus, sportovní moderátorka Kateřina Nekolná, David Ondříček, Aleš Najbrt či golfový profesionál Filip Juhaniak. Hrálo se bez úpravy handicapu, systémem „texas scramble“, pro radost a pro vozíčkáře, kteří se svým handicapem bojují každý den.

„Náklady na jeden rok činnosti Centra Paraple jsou v současné době přes 28 miliónů Kč, z toho více jak polovina je hrazena z darů občanů a firem. Bez jejich vytrvalé podpory by činnost Centra nebyla vůbec možná“, uvedl Marek Eben, který je členem správní rady Centra Paraple.

Vedle generálního partnera turnaje, společnosti KLEMENT, a.s. byli hlavními partnery turnaje Golf Resort Kunětická hora, Passerinvest Group a.s., ČSOB Poštovní spořitelna, a.s., Pojišťovna České spořitelny a.s., Sovis a.s., Toyota Material Handling CZ s.r.o., Backbone s.r.o., Maincor s.r.o. a Stavoka Kosice a.s.

Turnaj dále podpořily: Vinné sklepy Lechovice s.r.o., Karlovarská Korunní s.r.o., Plzeňský Prazdroj a.s., Restaurace Stará myslivna Konopiště, Janoš – Pardubický perník a značky: Catler, MAC a Lipton.

Mediální podporu poskytly: Golf Digest, Euro, Xantypa, Sommelier a Glanc, Rádio Golf a Rádio Blaník.

V České republice zasáhne úraz s poraněním míchy každý týden do života čtyř lidí. Musí začít znovu, jinak, na vozíku. Již od roku 1994 jim Centrum Paraple pomáhá najít cestu dál, vyrovnat se s novou životní situací, zlepšit fyzický a psychický stav, dosáhnout co největší soběstačnosti a nezávislosti, vrátit se k rodině, přátelům, do školy, do zaměstnání, ke sportu.

Centrum Paraple děkuje lidem, firmám a institucím za pomoc a podporu.

Těm, kteří by si pro Paraple chtěli zahrát v roce 2013, rádi již nyní poskytneme bližší informace.Foto z akceDěkujeme